پژواک

بزدل. بزدل. آدمی که از عشق ورزیدن به زیستن فرار کنه به جز بزدل چی می تونه باشه؟ بزدل. به چند باره. بزدل. 

اومد نشست جلوم و حرف زدیم. گفت چی؟ گفتم که اینطور. گفت چرا؟ گفتم می ترسم. با تمام جان می ترسم. پرسید که از چی؟ نگاهش کردم. گفت برای «این» شدن، باید دست از اینی که هستی به تمامی بکشی پس. تمام قد. بی چیز شده. تمام شده. هیچ شده. گفتم که بله. و می تونم. اینکار رو می شه بکنم و با تمام دل بکنم. با تمام جان بکنم. و بعد اونقدر چیزی نباشم که محو بشم. میترسم که بعد از هیچ وقت فرصت خود بودن دوباره بهم دست نده. از اون شفافیت و اون حال می ترسم. از اون زلالیت. همینه که می گریزم. نزدیک میشم و می گریزم و هر بار خودم رو قلاب سنگ می کنم به فاصله ای دورتر. نگاهم کرد. سر تکون داد. تاسف خورد. 

بزدل. بزدل. آدمی که از عشق ورزیدن و زیستن رو از هم جدا کنه نه به این می رسه و نه به اون. اون وقته که تنها چیزی که هست همینه. بزدل. به چند باره. بزدل.

/ 1 نظر / 4 بازدید
وبسايت اصفهان من بزرگترين نيازمنديهاي رايگان کشور

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me