کنکور خاکستری!

نمی تونم و به بیانی نمی خوام که توضیح بدم که چقدر خوشحالم.... همه چیز قشنگ و عالی انجام شد...! فقط اگه این کنکور لعنتی نبود...!  نمی دونم راست می گن یا می خوان من رو به دلشوره بندازن! که همه ادعا دارن به نوعی گند زدن! روز کنکور، پنجشنبه دقیقا ساعت هشت صبح بلند شدم. با این فکر که: وای! شروع شد! و بعد تمام سعی خودم رو برای بهتر کنکور دادن بچه ها به کار بردم: یعنی یه مقدار از اون مقدار نذری که براشون کرده بودم رو انجام دادم... متاسفانه در همین بین بود که ضمیر ناخود آگاه من به کمکم اومد و شروع کرد من رو از طرف قوه ی تخیلم اذیت کردن! یعنی به راحتی می تونستم جلسه ی کنکور رو ببینم با بچه ها که کلافه ی کلافه در حال گند زدن هستن!!!

جالب بود که این حالت نشاط آور!! با تموم شدن کنکور تشدید هم شد! یعنی وقتی شنیدم که سوال ها سخت شده، مجبور شدم به همه ی کنکوری ها زنگ بزنم و حالشون رو بپرسم که از هیچ طرف اخبار خوبی نرسید! یکی از بچه ها که کسی جواب تلفنشون رو نمی داد، توی ذهن با نشاط و مهربون من، تا زیر چادر اکسیژن هم  هم منتقل شد! جالب بود! این قوه ی گرامی خیلی وقت بود کار نکرده بود و این بار سنگ تموم گذاشت! چیزی که خیلی اعصابم رو نوازش کرد، این بود که ccuرفت و وقتی دیگه کم مونده بود زنگ بزنم اورژانس تهران! و به همه ی دنیا سپردم که این شخص رو پیدا کنن، ( و بی صبرانه منتظر تلفن بودم) یه موجود گرامی زنگ زد و چهل دقیقه ای حرف زد! که در این مدت کم مونده بود برم بهش فحش بدم و گوشی رو قطع کنم ! چیزی که افتضاح بود این بود که دقیقا از فردا صبحش شروع شد به خود دعوا کردن من که: باهوش! اون خیال بود...!

خلاصه هفته ی بدی بود! اما خوب تموم شد... امید وارم هفته ی بعدی خوب شروع بشه و خوب به انجام برسه... تا حالا که عالی بوده!!!

* دیدی چه متن خاص و خودمونی و یه نفره ای بود؟!؟!؟! اما متن بعدیم جالبه! امیدوارم باز ببینی من رو!
/ 3 نظر / 4 بازدید
علي شادمهر

سلام خوبی؟؟؟ من يه مدتی دستگاهم خراب بود و نمی تونستم مطالبی رو که آپ کردی رو ببينم....مطلب چه خوشگل شدی امشب جالب بود.!! در ضمن به اون دوستتون که اتفاقا هم اسم شما هم هستن و اومدن به وبلاگ بنده و چرت و پرت نوشتن بفرماييد اصولا حسود هرگزنياسود و هم چنين بنده از شخصی که متولد ۱۳۶۸ باشه انتظار بيشتر از اين ندارم....تازه اون دختر هم هست...ديگه همين ديگه....يا علی

amir

سلام... چطوری؟الان سازمان هستم و تازه آپديت کردم... راستی تو فدراسيون ملی هستی يا نه؟ اگه هستی حتما بيا هاااااا.... فعلا بای٬ منتظرم...

ali reza molania

هديه اين علی اقا يی مارو اين قدر اذيت نکن