خوشست خلوت اگر...

مژده!!!                     توجه!                    مژده!!

سالروز میلاد فرخنده و با سعادت دانشمند عالیقدر ایرانی، محقق اول جامعه ی علمی جهان در سال (....) کاشف اولین ریز-ذره ی سازنده ی الکترون، مکتشف پنجمین آْلوتروپ کربن، برنده ی جایزه ی نوبل فیزیک در سال (....) و ارائه دهنده ی طرح شهر بدون جاذبه-بدون سوخت فسیلی، سرکار خانم س.هدیه.م.م. را به همه ی هم میهنان و دوستان و آشنایان مخصوصا همکارانشان در مرکز تحقیقات بین المللی پاریس* تبریک و تهنیت عرض کرده و برای ایشان آرزوی عمر طولانی و پربار می نماییم!

* U.I.R.O

پ.ن: آن دسته از عزیزانی که مایل هستند زندگی نامه ی گهربار این استاد بزرگ را مطالعه کنند، می توانند پیغام بگذارند تا در پست بعدی به این مهم رسیدگی کنیم!

خوبیش اینه که من از اون دسته آدم های مودبی نیستم (اگر ادب اینه!) که روز تولدم رو به کسی یادآوری نکنم! یا به روی خودم زیاد نیارم! نه! من به خودم تبریک تولد می گم و خوشحالم که یکی از قشنگ ترین روز های سال برای منه!

روز هفتم ماه هفتم سال هزار و سیصد و شصت و هفت! و دقیق تر، ساعت هفت صبح.

پاییز عزیز من رسید. فصلی که خیلی سخته توی هوای ابریش هوس بیرون رفتن نکنی. سخته توی هوای بارونیش سرشار از لذت نشی. و سخته با صدای خش خش برگ ها و زوزه ی بادش، وسط خیابون توقف نکنی تا باد (قشنگ ترین عنصر طبیعت من) تمام وجودت رو به لرزه بندازه! پاییز هفدهم من! هفدهمین پاییز من! مرسی خدا!

وقتی دفترم رو ورق می زنم، پره از تمام اتفاقات خوشی که توی همین یک سال برام پیش اومده. پره از تمام نعمت هایی که توی این یک سال بدست آوردم. یکی از بهترین یک سال های من! مرسی خدا!

امسال خیلی خوب بود! هم تولد و هم سالی که گذشت و هم سالی که در پیش رومه.... سال دیگه تولدم رو از دانشگاه می نویسم. از دانشگاه شریف یا امیرکبیر رشته ی مهندسی پلیمر. (هر چند تولد سال بعدم جمعه است!)

HEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEHEDIEH

و تولد های عزیز امسال پاییز:

 هفت مهر (تولد خودم)، ‌نه مهر (تولد فراز) یازده مهر(عزیز ترین روز سال) هجده مهر (تولد مسعود و سالروز فوت هومن) بیست و دوم مهر(تولد علی)،هفتم آبان(تولد بهناز)،  هفده آبان (تولد شمیم)  بیست و هشت آبان (تولد امین) هشتم آذر (تولد استاد بزرگ ش.ن) نهم آذر (تولد سهیل عزیزم) بیست و چهارم آذر (تولد بابک) و بیست و هفتم آذر (تولد نسیم.و (چ سابق!))

 

صبح است ساقیا قدحی پر شراب کن!              دور فلک درنگ ندارد شتاب کن!

/ 6 نظر / 6 بازدید
manam ke shohrehye sharam

kare savab badeh parastist hafeza!!! barkhizo azm jazm be kare savab kon

بهونه

سلام ... تولدت مبارک ... منم تو اين هوای پائيزی بد جوری پائيزی هستم ... الهی که دلت هميشه بهاری و احساساتت هميشه پائيزی باشه ...........

Moeen

آخ جون يه پاييزي ديگه! منم پاييزيم!/خوشم مياد از خودت كم بدت نمياد!!!/خزانستان من تعطيل شد!اول پاييز!!!!!!!

elnaz

اِ...يادآوری تولد خلاف ادبه؟؟...پس چه آدم بي‌ادبی هستم!

nima

=(( oon behtarin rooze salet mano koshte rasti biste mehr ham male aghaye shikar chi bod =)) bye

بهونه

ای بابام هی .... اين موجود مافوق بشری که اينجامتولد شده ... تصميم ندارن که يه چيز جديد واسه ما بنويسن ؟!زمان زيادی گذشته از تولدتون خانم جان ... تولد دختر پادشاه تو قصه ها هم که بود / هفت شبانه روز جشن ميگرفتن و تموم ميشد ... تولد شما گذشته ... به روزمره گی باز گرديد ........