عصر جدید

گفته بود یکبار هم که شده، معلم اول دبستان شدن را تجربه کن. آن لحظه ای که بکارت "دانستن" برای کسی باز می شود و یاد می گیرد چند دنیای رنگی، زندگی وجود دارد.

با مادرش می آمد استخر و بیست و چند سالش بود. سیزده چهارده ساله بودم. از صبح تا عصر استخر بودم و غوطه ور و خیلی ها بودند که می شناختیم هم را. جمله اش یک چیز دیگر بود. اما فکر می کنم اگر به من ِ امروز می خواست بگوید از همین کلمات استفاده می کرد.

پ.ن: امروز قرار است اولین شاگرد اول دبستانم را ببینم. قرار است بهش یاد بدهم که الف چیست و ب چیست و امیدوارم شب نشده بتواند بخواند آب.

* آب، دروازه ی دانستن است. اولین کلمه ای که آموختیم. اولین کلامی که معلم هلن کلر کف دستش هجی کرد.

/ 3 نظر / 4 بازدید
http://mediafirelink.rzb.ir/

فیلم ها و سریال های سایت ما را با لینک غیر مستقیم دانلود کنید در صورت تمایل می توانید نویسنده ? سایت ما باشید به ما در پویایی سایت کمک کنید کافیست عضو شوید و مطالب خود را در سایت قرار دهید . لطفا فیلم های مورد علاقه ی خود را به ما معرفی کنید تا ما آن را برای دانلود قرار دهیم http://mediafirelink.rzb.ir/ به کمکت احتیاج دارم

مرضیه

سلام من شما رو لینک کردم امیدوارم شما هم منو لینک کنید...

milad

با سلام به سایت عاشقانه و تفریحی ما سری بزنید . دوست داشتید فعالیت کنید توی سایت و انجمن عاشقانه و ... و از امکانات سایت هم استفاده کنید و دوستان زیادی پیدا کنید ! پیشنهاد ما استفاده از مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم هست . یکبار سایت باز بشه دفعات بعدی سرعت لود سایت بیشتر میشه . با تشکر " دنا پاتوق" www.DenaPatogh.com