وزنه ای بر روح

اونقدر تو تختم گریه کردم که اشکام از صورتم سر خورد رفت تو گوشم!

اس ام اس های تبریک بچه ها یکی یکی می رسه که پر آرزوی شادیه و خوشی و خوشحالی و شعف و آرزوی یه زندگی پر خوبی. و می خونم اس ام اس هاشون رو از پس پرده ی اشک و فکر می کنم به اینکه چقدر بازی کردن نقش واسه آدم های ساده لوح ساده است!

آدم هایی که براشون خیلی به شدت راحت تره پذیرش اینکه وقتی کسی می گه خوبم، یعنی خوبه و وقتی کسی می خنده یعنی شاده و وقتی کسی در برابرشون ساکته، فکر می کنن نشسته به حرفاشون گوش بده...

از سرگیجه نمی تونم سر پا بمونم....

سکوتی طولانی برقرار شد. سپس خرمگس سر برداشت: من، حداقل درباره ی کارهای خود شخصا تصمیم می گرفتم و متحمل عواقب آن نیز می شدم. با آن بزدلی مسیحی نزد مردم نمی رفتم و از آنان نمی خواستم تا مشکلاتم را حل کنند.

خرمگس با خشونت ادامه داد: ما مرتدین بر این عقیده ایم که اگر مردی ناگزیر از تحمل چیزی است باید آنرا به بهترین وجهی تحمل کند. و اگر در زیر آن پشت دو تا کند وای بر احوال او.

مثل آیه های یه کتاب مقدس دائما این خطوط رو تکرار می کنم. و فکر می کنم.

سرم داره گیج می ره....

* و فردا، باید یه دختری باشم که می خنده و می پره و خوشحاله و از همه تشکر می کنه و همه رو (دختر ها فقط منظورمه!) بغل می کنه و می بوسه....

دارم از پا می افتم....

+ رستاخیز کبود

/ 2 نظر / 3 بازدید
علي

سلام.ذخیره کردم سر صبر بخونم

علي

تولدت مبارک.سلام.تا قهقه سكوت را خواندم.آفرين آفرين آفرين.......نميدانم در دانشگاه چه ميخواني؛اما اميدوارم ادبيات نخواني و اميدوارم دانشگاه اين ذوق وجسارت زيبا را از شما نگيرد.مرحوم حسيني سروده است:شاعري وارد دانشكده شد/ دم در /ذوق خود را به نگهباني داد.باعث افتخلر است كه نگهباني دانشگاه شما مثل من بي عرضه بوده ونتوانسته ذوق شما را بگيرد.همين ديروز براي دوستي پيام گذاشتم وكتاب«نيمه تاريك وجود» خانم«دبي فورد» را معرفي كردم اما به سركار معرفي نمي كنم!!!شما خود يك هديه خانم بزرگيد وخانم فورد بايد نوشته هاي شما را بخواند.باور كنيد اينكه در ميان اينهمه قحط عاطفه واينهمه هراس شما اينقدر زيبا وجسورانه حضور داريد؛يعني هنوز خوشبختي هست و «هديه»خانم بزرگي براي هديه خوشبختي به ديگران عاطفه رايت ميكند وبين انسانها پخش ميكند.باور كنيد آنقدر مست قلمتان هستم كه نميدانم چه بگويم.خواهري كه نمي بينمش؛نمي شناسمش؛نمي دانم كيست؛ كجاست .....ولي به برادريش افتخار ميكنم.آرزو ميكنم خوشبخت ترين باشي.