غرق شدگی

خواب میم رو دیدم. بی هوا. توی خواب میدونستم که عاشقش بودم یک زمانی. می دونستم بی تابم و می دونستم تاریخچه ای با هم داشتیم. عین همین تاریخی که در زندگی روزمره ام دارم و آدمش میم نیست. هیچ وقت میم نبوده. انقدر این جریان برام تعجب آور بود که توی خواب با خودم فکر کردم میم؟! من کِی دوستش داشتم؟ بعد سعی کردم بپذیرم تا خواب پیش بره. پیش نمی رفت. خواب ایستاده بود تا بپذیرم میم رو دوست دارم. پذیرفتم. میم رو به جاش گرفتم. همون طور از دور. همون طور محبوب. و البته که از دور.

بیدار که شدم فکر کردم که چرا خودش نه؟ چرا دیگری به جای خودش؟ چرا ندیدمش؟ یه صدایی توی سرم جواب داد که چون توان دیدن خودش رو نداری. تاب نمیاری. تکه میشی. دوام نمیاری. صدا پرسید می فهمی؟ 

دیشب داشتیم با نون صحبت می کردیم. سه ماه شد. داشت برام می گفت که خوشحاله از این سه ماه. که آروم تره. گفتم که منم آروم ترم حالا. نگفتم اما خوشحال تر. نیستم چون. امنیت بیشتری دارم اما رضایت به مراتب کمتری. سخت ترین اتفاق این روزها هم، اینه که باید درک کنم علت این نارضایتی خودمم و اونی که باید بتونه یکبار دیگه روی پا بایسته تا به خواسته هاش برسه هم، خودم.

صبح که شد، نوشتم. دوباره شروع کردم سه صفحه ی صبحگاهی نوشتن. باید آروم بگیرم هر روز. نوشتم که چقدر پر از میل سفرم. دو هفته ی دیگه به خودم وقت دادم که شاید رفتم. یه سفر سبک تر. شاید رفتم.

باید برم. باید برم.

/ 7 نظر / 31 بازدید
ملت بلاگ

سرويس وبلاگدهي ملت بلاگ براي ساخت وبلاگ رايگان فارسي براي حمايت از زبان شيرين پارسي در پهناي اينترنت پا به عرصه نهاد و اميد بتوان گامي هر چند کوچک براي اثر بخشي زبان پارسي در جهانيان انجام داد.

نسیم

ای جانم بهت. چقدر می فهممت

گروه نرم افزاری HSB

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین.

لوله پلی اتیلن

ممنون از وبلاگ خوب و مفید شما خوشحال می شم سری به ب سایت ما داشته باشید . کاری ما در زمینه لوله پلی اتیلن هست . http://www.polyethyleneparsalvand.ir/

بازسازی آپارتمان

ممنون از وبلاگ خوب و مفید شما خوشحال می شم سری به ب سایت ما داشته باشید . کاری ما در زمینه طراحی و دکوراسیون و بازسازی آپارتمان هست . http://www.bazsazii.net

درج آگهی رایگان اینترنتی

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم درج آگهی در نیو آگهی کاملا رایگان می باشد. با ثبت آگهی ویژه در نیو آگهی آگهی های شما بیشتر نمایش داده می شود. محصولات و خدمات خود را به هزاران نفر معرفی نمایید و فروشتان را چندین برابر کنید. اگر می خواهید آگهی شما در گوگل بالاتر دیده شود، با عنوان های مختلف آگهی خود را ثبت کنید، ما همه را تایید می کنیم! پذیرش آگهی از سراسر کشور دارای اینماد از وزارت صنایع معادن دارای مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی http://newagahi.ir امیدوارم موفق باشین.