١

یه عالمه شادم! بیشترین حدی که می شه با تمام خرابکاری هایی که کردم، شاد بود!

هدیه ی بیست ساله!

٢

توی لباس های خوابگاهی من (لباس های مورد استفاده در خوابگاه منظورمه!!!‌ چی بگم؟ خب لباس خونگی که نیستن!) بلاخره یه شلوار خوابگاهی!!!‌(رجوع شود به توضیح بالا!) پیدا شده! از اون شلوار های نخی خنک گشاد راحت که کاملا شبیه تنبان!‌های سنتی توی کاریکاتور هاست!!!!

از طرفی، یک دو بنده - زیر پوش!!! ی پسرونه هم پیدا شده که در مورد اینکه قبل از اینکه از وسایل من سر در بیاره متعلق به کی بوده، اختلاف نظر وجود داره!!!‌‌(هر چند احتمالا از متعلقات خان داداش بوده قبل از سفر کردن! که دیگه از متعلقات بنده محسوب می شه!) 

دیشب از  تلفیق این دو لباس، یه لباس خواب بسیار راحت درست کردم که وقتی از خواب بلند شدم، با موهای وزوزی و چشمای ورم کرده و صورت پف کرده!!!‌شبیه این حاجی بازاری تپلو ها شده بودم  که سر تخت می شینن داد می زنن: ضعیفه!‌ پس این هندونه ی ما چی شد؟

 البته یه فرق بزرگ بزرگ هم داریم که فرد مذکور!!!‌مقادیر قابل ملاحظه ای پشم و پیلی فرفری!!‌ (اه! تهوع!) داره که از یقه ی لباسش بالا زده دستاش هم از نوک انگشت تا بالا ترین حد ممکن!!!‌ پر از این افزودنیهای سیاهه!

: یه روز صبح از خواب بیدار شدم و با سروه (هم اتاقی جدیدم) به این شباهت عجیب! پی بردیم و یه عالمه خندیدیم!

پ.ن: غرض از نوشتن این متن، یادی بود از هم دانشکده ای های عزیز! که نه تنها یقه ی لباس زیرشون از لای لباس روشون!!‌معلومه، و نه تنها آستینشون هم زده بیرون!!!!‌ بلکه جدیدا یاد گرفتن دکمه هاشون رو باز می ذارن تا محدوده ی ناف!!! (یه کم این جمله اغراق داره!)

. یه روز، نمی دونم چرا! امین و محمد و مسعود و سروش و یکی دو تا از بچه های دیگه ی دانشکده، با اجرای این مد جدید!!!‌موجب شدن چشمامون تا شب سیاهی بره!!!!

پ.ن. تر!!!!

گروهی از دوستان معتقدن من یه کم با دیده ی هیزیت! نگاه می کنم بقیه رو! اما راست می گم خب! این چه وضعیتیه؟!

پ.ن. تر تر!!!

من هنوز این سوال برام حل نشده که اگر قرار بود خدای زیبایی مرد باشه، زیبایش با یه بدن بدون مو و صاف و قشنگ تکمیل می شد و یا از این مرد پشمالو ها می شد؟!؟!؟!

راستی!‌شما کدوم نوعش رو ترجیح می دین؟! (سال گذشته این نظر سنجی رو بین تعداد محدودی از دخترهای دانشکده انجام دادم)

* یه کم سعی کردم چاشنی طنز وارد متن کنم. به نظرم می شه خندید!  قصد دیگه ای هم نداشتم!!!

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
گلاره

هرچیزی نرمالش بهترینه! اگه قرار بود مردا بی مو باشن که خب با یه زن هیچ فرقی نداشتن! مثلا تصور کن که یه مرد موهای پاشو بزنه خب این خیلی چندشناکههههه[سبز] اما خب اون همه پشم و پیلی هم زیاد جالب نیست مخصوصاَ این که بعضیا اصرار دارن نمایش بدن این موجودات چندش آور و!!!!!!!!![زبان]

محسن جعفری

خيلي مطلب قشنگي بود دست گلت درد نكنه خوشحال مي شم اگه يه سري هم به وبلاگ من بزني. myes.persianblog.ir فقط اگه لطف كردي يه سري به ما زدي راست كليك كن بعدselect allانتخاب كن چون قالبش مشكل داره.

شیفته

من نميدونم تو چرا كلا دعوا داري!!!!![لبخند] يه سر بزن آپم!![گل]