بهترین خبر، همین حضور تو!....

خب! باز هم نزدیک هفت مهر شد و بنا به سنت پسندیده و حسنه ی هر سال!!!! و البته بنا به درخواست دوستان (اینو جدی می گم!‌چند نفری درخواست دادن) یه راهنما می نویسم برای اینکه اگه خواستین کادو بگیرین (اگه خواستین؟؟؟ مگه دست خودتونه؟! اهه؟!) گیج نشین!!!

١- اول از همه بگم که با توجه به اینکه پول ماهانه ای که دریافت می کردم قطع شده و هیچ ممر درآمدی هم ندارم و به زودی قراره به جمع متکدیان بپیوندم!!!!‌اگه واقعا نمی دونین چی بگیرین، می تونین یه کمکی برای برگزاری جشن بکنین!!!! که خب! این یه عالمه خوبی داره:

اول- با توجه به اینکه من تو خوابگاهم و اینجا نمی تونم وسایل زیادی نگهدارم، از حجم کادو ها کم شده، مثل پارسال بدبخت نمی شم برای بردنشون شمال!

تبصره: و با توجه به اینکه تا آخر ترم خونه رفتنی در کار نیست، درک می کنید که این مورد خیلی منطقیه!

دوم- با توجه به اینکه پس انداز من محدود تر از اون چیزیه که حتی خودم فکر می کردم و تمامی خرج تولدم هم پای خودمه و هیچ کمکی از خانواده ی محترم برای برگزاریش قرار نیست بهم برسه! این کارتون یه حال اساسی محسوب خواهد شد!

سوم- هرگز نرود میخ آهنین در سنگ!‌اگه هنوز قانع نشدی، برو بقیه اش رو بخون!

٢- لطفا عروسک نخرید!!!! این رو گفتم تا مطمئن باشید که اگه عروسکی خریدید، فردا صبحش تحویل باران (خواهر زاده ی با مزه ام) خواهد شد!!!!

٣- لوازم آرایشی نخرید!!!!  اولا اینکه من مصرفم خیلی کمه و می مونه فاسد می شه. ثانیا اینکه هر چی خواستم سفارش دادم برام بگیرن. اگه شما جزو اون هایی که بهشون سفارش دادم نیستین، در این زمینه به خودتون زحمت ندین!

۴- اگه کتاب خاصی در نظرتون نیست، تنها برای انجان تکلیف!!! کتاب نگیرید!‌واقعا حمل و نقلش سخته در آینده برام. (کتاب خاص: یه کتاب هایی هستن که به نظرمون می آد کس خاصی باید بخونه و براش واجبه یا دوست داریم که بخونه و اینجور چیزها! )

تبصره: جدا از بحث حمل و نقل، امسال وقت کتاب خوندن اصلا ندارم. برای کمک به درس من هم که شده، کتاب نخرین!!!!

۵- وسایل تزئینی در و دیوار و از این جینگولک های سرخ پوستی و گلدون های خوشگل خوشگل و شمع و هر چیز دیگه ای که برای آرایش اتاق بکار می ره،‌ نگیرید!!!! لطفا نگیرید! نگیرید! نگیرید!!!! اینجا خوابگاهه!‌ واقعا جا ندارم بتونم بذام و از زیبایی هاشون لذت ببرم. اتاق خودم تو شمال رو هم که تا تابستون رسما خالیه. تابستون هم شاید ترم داشتم تهران موندم. واقعا برای چنین چیزهایی به مشکل می خورم.

۶- اگه خواستین پوشاک یا سایر چیزهایی بگیرید که به سلیقه ی شخصی پوشنده!!!‌بر می گرده،‌ دو حالت داره:

اول: شما از دوستان خارج از دانشگاه هستید!

خب شما هر چی خواستی بخر!!!! دوستان خارج دانشگاه من نه تنها سلیقه ی خوبی دارند، بلکه به خوبی از سلیقه ی من هم آگاهی دارند!!!!

دوم: شما از دوستان دانشگاهی هستید!!!!

به موارد دیگه رجوع کنید!!!!

٧- با توجه به اینکه معلوم نیست چندین سال طول بکشه تا بتونم قبض ٩١٢ رو پرداخت کنم پس همچنان ازایرانسل استفاده خواهم کرد،‌ کارت شارژ ایرانسل هم کی تونه گزینه ی خوب و قابل قبولی باشه.

٨- عطر: it's delicious parisvally

تبصره: اینو نوشتم برای محکم کاری!!!!!

نکته: این مایه بویی رو خیلی حال می کنم.

۹-کیسه خواب!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

 حالا دو قطره حرف جدی!

اینکه شما جزو دوستانی هستی که من برای شرکت در تولدم ازت دعوت کردم،‌ به تنهایی به این معناست که جزو خوبان عالمی برام و "بودت" از هر چیز دیگه ای برام مهم تره. اینکه بیای و با من در جشن بیست سالگیم (که همه می دونن چقدر برام مهمه) شرکت کنی، به اندازه ای برام ارزش داره که با هیچ چیز دیگه ای قابل مقایسه نیست.

پس لطفا، بیا! و بذار همه در کنار هم از یه جشن خوب و قشنگ و بیاد موندنی لذت ببریم.

و باز هم تبصره!!!!: این دقیقا به این معنیه که حضور تو از هر هدیه ای (به معنی کادو!) دوست داشتنی تره! و بدون کادو! بیشتر (خیلی خیلی خیلی خیلی بیشتر!!!!) دوستتون داریم!

امضا:

هدیه

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
فاطمه

دوست عزیز سلام وبلاگ خوبی داری . لطفا سری هم به ما بزن (خصوصا اگر قصد کسب درامدی مطمئن از اینترنت را داری)[چشمک]

محیا

[هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست] [هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست] [هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست] [هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست] [هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست] [هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست]

آخ جون ژس من دیگه برات کادو نمیگیرم[نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][دست][دست][دست][دست][هورا][هورا][دست][دست]