می بوسمت به وقت تحویل سال....

به خاطر داشته باش!

/ 5 نظر / 5 بازدید
محیا

[گریه]

محیا

میدونی 89 قول داده وقتی 90 شد به وقت تحویل سال هم من ببوسم هم تو البته که هرکی "تو"ی خودشو میبوسه!!! مگر اینکه حرف "تو"ی من راست باشه راست باشه و احساسی که به من و تو داره مثل هم باشه!!! هو تو مگه خودت "تو" نداری؟ با "تو"ی من چیکار داری؟ اصلا اگه "تو"ی من برگشت و اینورا پیدات شد میکشمت. سوئد هم کنسله! اصلا خوبه "تو"ی تو بیاد بگه احساسی که به من داره با احساسی که به تو داره یکیه؟ چرا پاتو از زندگیه من نمیکشی بیرون؟ برو "تو"ی خودتو ببوس اصلا90 که اومد بیا بریم یه جای خلوت 4تایی هرکی" تو"ی خودشو ببوسه به وقت تحویل سال.... چه سالی باشه 90 ... [نیشخند] . . من حالم خوبه! فکر میکنم فقط زیادی خوبم این شبها!

محمد

سلام عیدت که مبارکه... اتفاقن منم از همینایی که تو گفتی وقت تحویل سال میخواستم ولی مثل تو موفق نشدم [شوخی] و تازه به خاطر هم نداشتم. چون عیدی رو که از عمو و اون یکی عمو و مامان بزرگ و شوهر عمه گرفتم دیگه کلن بوس موسو فراموش کردم. یعنی فراموش که نه...یه بوسه آبدار از اون اسکناسای 5 تومنی خوشگل گرفتم و خب الان که بهش فکر می کنم به خاطر هم دارم بازم عیدت مبارک دوست جان.

محیا

خوبه این محمد خان چن تا اسکناس گرفته که ببوسه، تکلیف ما بیچاره ها چیه که حتی اسکناس هم برای بوسیدن نداشتیم؟!؟!؟ چه برسه به ..... هه ! (ساعت رو عشق است هدیه!)