آونگ

شک کردن که جرم نیست، هست؟

فکر نکنم هیج معنای بدی داشته باشه. اینکه شک کنی. معنای بدی داره؟ شک کردن به اینکه شاید در قدمی که بر می داری باید کمی بیشتر دقت کنی. ببینم ایرادی داره که شک کنی؟

٢

عقل، چیز غم انگیزی است. شاید غمگنانه ترین جزو دنیا. همیشه در حال مخالفته. همیشه در حال قانع کردنته. قانع می کندت. قبول می کنی حرفش رو. و عمل می کنی بهش. اما همیشه، یه چیزی وسط سینه ات گومپ و گومپ می کوبه در بی قراری. که:

شاید باید دوباره نگاه می کردی!

٣

شک می کنم. شک می کنم به کوبش های مداوم قلبم که کلافه می کندم. شک می کنم به اخلاقیاتی که با بی اعتقادی تمام، قبولشان دارم.

بین تمام دوگانگی های این روزهایم، مزید بر علت شده دو چیز. یکی بودن یا نبودن در لحظه های خانواده. و یکی دو تکه شدن. بین دو نفر. که هر دو، بی همتای نوع خود هستند. بی همتایان در نوع خود. دو نوع...

عجب طنز تلخی!

۴

شک کردن که جرم نیست؟ هست؟

تردید هم عالمی دارد!

 بزرگترین خوبی این روزها این است که مهم نیست تصمیم چه باشد، در هر حال، می دانم که باید به جلو قدم برداشت. یک گام بلند به سوی فردا! و این شاید  مهم ترین است!

پ.ن:

ای بابا!

/ 2 نظر / 3 بازدید
آزاده

چنان قوي باش كه هيچ عاملي آرامش تو را برهم نزند. آنقدر بزرگ باش كه نگران نشوي. آنقدر نجيب و موقر باش كه نگران نشوي و آنقدر شاد باش كه اجازه ندهي مشكلي بروز كند . من آپم . خوشحال ميشم به من سر بزني و نظرتو در مورد مطلبم بدي . ممنون برای دین مطالب وب باید به page ------» encoding-----»unicode-----»utf8رو انتخاب كنيد با تشكر

لالا